Kobelco autorizovaný predajca

Servis a náhradné diely

Kobex – Slovakia s.r.o sa teší na svojich súčasných a budúcich klientov, aby u nás okrem aktivít zastúpenia značky našli aj náhradné diely a servis. Okrem dielov na bágre máme k dipozícii aj diely pre rôzne stavebné stroje. Ak máte záujem o konkrétny diel alebo potrebujete len informácie, náš personál je Vám k dispozícii.

Kompletné pojazdné mechanizmy a ich diely sú k dispozícii pre naše najobľúbenejšie značky strojov. Reťaze, valce, prídržný valec, ozubené koleso, napínače, oceľové a gumové pásy. Garantujeme vysokú kvalitu a zaručenú spoľahlivosť vďaka našim starostlivo vybraným a skúseným dodávateľom!

wheel
connector
gear
catepillar chain

V našom sortimente je samozrejme tiež široká škála gumových pásov.

catepillar

Naše výrobky zahŕňajú hydraulické čerpadlá, hnacie a vodiace kolesá. Predávame náhradné diely pre továrenské a repasované kompletné jednotky. Naši výrobcovia a kolegovia majú desiatky rokov skúseností a odborných znalostí, aby sme poskytli vysokú úroveň technickej podpory, ktorá je nevyhnutná pri výmene alebo oprave diela vysokej hodnoty.

mount

Rotačné podvozky pre rýpadlá…

gray gear

Priemyselné vodné chladiče, medzichladiče, olejové chladiče, klimatizácie nielen pre rýpadlá. Autentifikácia sa môže vykonať podľa typu počítača alebo dokonca podľa veľkosti. K dispozícii sú aj samostatné chladiace jednotky vo vlastných/jedinečných veľkostiach. Podrobnosti získate od našich kolegov.

cooler
cooler system
board
scheme

Kladivové kolíky a diely pre viac ako 60 výrobcov. Naša spoločnosť je výhradným distribútorom produktov JAB. Pre kompletné palety produktov, servis a náhradné diely, kontaktujte našich predajných kolegov.

Dotaz na servis/náhradné diely

    Táto stránka je chránená sytémom reCAPTCHA od Google s ochranou súkromia a podmienkami používania