Kobelco autorizovaný predajca

Ručne vyrábané v Japonsku

Skutočný duch spoločnosti KOBELCO

Už takmer 90 rokov je kvalita pri výrobe našich strojov našou prioritou a to sa nezmenilo napriek neustále sa meniacej a stále ťažšej ekonomike. Ako vedúci odborník na bagre sa hrdí na našu bezkonkurenčnú povesť v oblasti vytrvalých, dlhotrvajúcich strojov s nízkou údržbou, ktoré dokážu odolať niektorým z najťažších podmienok na stavenisku. To je však možné len vďaka neustálemu nasadeniu a tímovej spolupráci všetkých inžinierov spoločnosti Kobelco.Video natočené v našej továrni Itsukaichi v Japonsku zachytáva pravého ducha spoločnosti Kobelco – naše zdedené remeselné spracovanie a odhodlanie každého z našich inžinierov a montážnych pracovníkov musí ručne budovať rýpadlá Kobelco.

Kobelco factory

Od vytvorenia prvého japonského rýpadla na elektrický pohon v roku 1930 a zavedenia nášho prvého hydraulického rýpadla v roku 1967 sa výrobná technológia výrazne rozvinula. A ako by ste očakávali od ktoréhokoľvek súčasného japonského výrobcu, hi-tech závod Itsukaichi od spoločnosti Kobelco teraz hrá kľúčovú úlohu ako výrobná základňa pre bagre Kobelco používané po celom svete . Práve tento vývoj nám umožnil neustále vyvíjať vlastnú technológiu rýpadla – dnešné stroje Kobelco sú vysoko cenené pre svoju vyspelú technológiu vrátane iNDr, vyspelých hydraulických obvodov pre energiu a vynikajúcu úsporu paliva a priekopnícku hybridnú technológiu.

Kobelco verí v nájdenie správnej rovnováhy medzi výrobou, ktorá najlepšie využíva najnovšie technológie a ľuďmi s odbornými znalosťami. Z tohto hľadiska je továreň Itsukaichi domovom armády vysokokvalifikovaných remeselníkov, ktorí pracujú precízne, aby pomohli ručne stavať a montovať kvalitné rýpadlá Kobelco.Mnoho inžinierov a montážnych tímov spoločnosti Kobelco pracovalo pre spoločnosť Kobelco už mnoho rokov, zdokonaľovalo svoje zručnosti a spájalo dedičstvo, inovácie a špičkové technológie. Napríklad niektoré úlohy, vrátane zložitého procesu montáže točivých elektrických motorov a hybridných batérií SK210HLC-10 a presného zvárania rámov, je možné vykonať len ručne, aby sa zabezpečila kvalita na špičkovej úrovni.

Naokaki Inaba
kobelco hand made