Kobelco autorizovaný predajca

O nás

Kobelco Construction Machinery Europe B.V. (KCME) je v úplnom vlastníctve spoločnosti Kobelco Construction Machinery Co., Ltd. (Japonsko); so sídlom v Almere v Holandsku.

Japonský výrobca sa zaviazal obchodovať, opravovať a dodávať náhradné diely pre pásové rýpadlá v Európe, Rusku a krajinách Maghrebu (Alžírsko, Líbyu, Maroko a Tunisko) .

Známy ako popredný svetový špecialista na rýpadlo.

Kobelco sa obzerá späť za 90-ročným dedičstvom. Jej materská spoločnosť, Kobe Steel Ltd., postavila prvý japonský stavebný stroj v roku 1930. Elektrický bagr 50K vydláždil cestu všetkým stavebným strojom Kobelco a položil základy priekopníckej technológie na celé desaťročia.

Dnešné rýpadlá Kobelco sa vyrábajú v najmodernejšej továrni spoločnosti Kobelco v japonskej Hirosime. Medzi ich pokročilé technológie a vlastnosti patrí vynikajúca hospodárnosť paliva, integrovaný systém chladenia hluku a prachu (iNDr) a pokročilá hydraulika pre výkon. Vďaka nízkym emisiám, zníženým prevádzkovým nákladom a zvýšenému výkonu sú všetky nové stroje 10. generácie lídrami vo svojej kategórii a zahrňujú osem desaťročí skúseností a odborných znalostí spoločnosti Kobelco.

vintage excavator image
excavator working in the forest