Kobelco autorizovaný predajca

Príslušenstvo

Čo sa týka lyžíc, úzko spolupracujeme s výrobcami obrábacích strojov FAMO a Szolmet.

VTN

Od roku 1973 VTN, ktorá vyrástla z firmy talianskej rodiny Vaccaro, vyrába široký sortiment prídavných zariadení pre zemné stroje, demolačné a recyklačné stroje. Okrem rýchloupínačov, ktoré obľubujú aj naši zákazníci, majú množstvo špeciálnej výbavy.

VTN europe image

Búracie kladivá JAB

V roku 2003 začala spoločnosť JAB Co., Ltd. s výrobou hydraulických kladív, ich kvalitné produkty pochádzajú z Južnej Kórey. Majú vysokú úroveň technickej spôsobilosti v oblasti kladív plynového typu (séria JB) aj plne hydraulických zariadení (séria RB), aby uspokojili všetky potreby zákazníkov v celosvetovom meradle. JAB vyrába širokú škálu produktov pre použitie v stavebníctve, demoláciách, spracovaní odpadu, recyklácii, záhradníctve, pod vodou a špecializovaných remeslách.

Naša spoločnosť je výhradným distribútorom produktov JAB. Pre kompletný sortiment a podrobnosti kontaktujte našich obchodníkov.

jabkor image

Steelwrist príslušenstvo

Steelwrist je svetový výrobca naklápacích rotátorov, rýchloupínačov a špeciálnych pracovných nástrojov pre rýpadlá so sídlom vo Švédsku. Steelwrist si kladie za cieľ byť „svetovo najlepším vo vývoji, výrobe a predaji zariadení na efektívnosť rýpadiel“. Zdvíhajte a presúvajte palety efektívne na pracovisku pomocou paletovej vidlice Steelwrist na bágri alebo použite na špeciálne práce súpravu na rezanie asfaltu! V spolupráci so Steelwrist vieme nájsť riešenie na všetko!

steelwrist image